UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 4798238
nr 479 8238
Golvur
1800-tal, Bemålad, höjd: 210 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.100 kr
måndag 13 augusti 2007
kl 16:22:38
Golvur
nr 479 8238
Golvur
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 5.100 kr |
måndag 13 augusti 2007 |